Co děláme ...

Vodíkové membránové generátory

 

Vodik_S

Série HOGEN® S představuje špičkovou technologii výroby vodíku o velmi vysoké čistotě do 1.05 Nm3 za hodinu. Produkce se uplatňuje v oborech zpracování materiálů, chlazení v energetice a elektroniky. Jediný vodíkový generátor HOGEN® 40 je schopen zásobovat chladícím vodíkem elektrárny vybavené dvěma GE 7FA plynovými turbínami a parní turbínou.

 

Vodík C

On-site vodíkový generátor integrovaný ve dvou propojených, automatizovaných kabinetech. Zařízení si automaticky nastavuje výstup tak, aby odpovídal poptávce.  Disponuje automatickým doplňováním nádrže pracujícím v režimu snížené spotřeby energie v pohotovostním režimu.

 

Hydro_H

Série vodíkových generátorů HOGEN® H představuje plně integrovaný systém výroby vysoce čistého vodíku na bázi elektrolýzy. Zapotřebí je pouze voda a elektrická energie. Systém zahrnuje až tři elektrolytické články, stejně tak podporu bezpečného provozu a regulaci provozu elektrolýzy. Každé zařízení obsahuje vyžadované senzory a systém řízení bezpečnosti, výkonu a automatizace. Zařízení jsou navržena k venkovním nebo dobře větraným, nekvalifikovaným, vnitřním provozům.

Kde nás najdete ...

Chcete se nás na něco zeptat?

Pošlete nám zprávu a my Vás budeme kontaktovat, v co nejbližším termínu, jak jen to bude možné.